info@herlikoviceEDEN.cz +420 608 111 919 POPTAT ubytování Skiareál

Zajímavé tipy na tematické a spřátelené webové stránky:

Pokud budete chtít prozkoumat i jiné části Česka, doporučujeme Vysočinu. A jako ubytování na Vysočině můžeme doporučit malebnou Roubenku Štěpánku s jezírkem a stylovým vybavením. Pro rekreaci v naprostém soukromí.

Tvorba PF a vánočních přání jedině od reklamní agentury Grafstudio. Vánoce se blíží, nechte si stejně jako my vytvořit krásná firemní PFka.

Zimní atrakce a doprovodné programy na zimu objednávejte jedině od zábavné agentury Doprovodné programy, která sídlí v Mníšku pod Brdy. K nám do Vrchlabí to zas tak daleko není a jejich služby jsou naprosto skvělé.

Kvantová terapie Praha – jak řešit emoce, deprese, strachy, problémy, které nás trápí? Pomůže terapeutka Jana Čechráková z Prahy.

Hana Lang se zaměřuje na výživové poradenství v Praze. Poskytuje celostní nutriční terapii, která sestává z testů potravinové alergie na zánětlivou stravu, a přírodní doplňky stravy, které napomáhají nepříznivé stavy v těle odstranit. Nenechte si ujít lyžovačku v našem areálu kvůli častým nachlazením či chřipkám. Ve spolupráci s paní Lang Vám zde představujeme tipy na silné antioxidanty na imunitu, aby se Vám všechny typické zimní nemoci vyhnuly a mohli jste si užívat pobytu u nás.

Abyste si lyžování a zimních radovánek užili, dbejte o svou imunitu. Mitolife je e-shop s přírodními doplňky stravy na posílení imunity v zimním období plném chřipek a nachlazení.

Pronájem atrakcí a pořádání firemních teambuildingových akcí.

Máte radši teplo a moře? Zauvažujte o investici do nemovitostí v tropickém ráji Floridy. Nebo pokud na Floridu vycestujete jen za mořem a turistikou, přečtete si kam na Floridě – ostrov Sanibel.

Podlahy Most – u Šujanů seženete kvalitní vinylové podlahy v rolích i v lamelách.

Partneři